Arbo HK


arboristické a dřevorubecké práce

O firmě| Služby| Kontakt| Dřevorubecké sporty

logo_strom

Arboristice a rizikovému i "nerizikovému" kácení stromů se s menšími přestávkami věnuji od roku 1995. Typickým klientem jsou jak soukromé osoby, bytová družstva, tak i města a obce. Část zakázek realizuji také jako subdodávky pro zahradnické firmy.

Mou specializací je kácení nebo řez stromů v místech, kde nelze přistavit pracovní plošinu, nebo pokácet strom najednou (obvykle v zahradách, zahrádkářských koloniích a osadách, v blízkosti elektrického nebo jiného vedení a podobně). V každé situaci se vždy snažím najít nejjednodušší, a tudíž i nejlevnější řešení šité na míru právě vám.

Jsem držitelem certifikace Evropský Arborista (ETW), jejíž pravidla a požadavky jsou stanoveny Evropskou arboristickou radou. Tato certifikace je jedinou komplexní zkouškou v ČR, která zaručuje patřičnou úroveň odborných znalostí. Dále pak držitelem certifikátu Odborné způsobilosti pro práci ve výškách a Odborné způsobilosti pro práci s motorovou pilou. Dále jsem členem Sekce Péče o dřeviny - Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu a členem Mezinárodní arboristické společnosti ISA (certifikát k nahlédnutí zde).

Za samozřejmost považuji pojištění odpovědnosti za případné způsobené škody do výše 5mil. korun.